Amaizin Organic Coco Crispy Rolls Chocolate 6x140g
Item nr. 39061
De nieuwste toevoeging aan het Amaizin-assortiment: een lichte en knapperige zoete snack gemaakt met biologische kokosmelk en cacoa massa uit Sri Lanka. Deze rolletjes hebben een unieke en verrassend knapperige textuur, en zijn volledig vegan en glutenvrij.
Specificaties
- Merk
- Amaizin
- Variatie
- Coco crispy rolls
- GTIN
- 08718976020213
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 0.84 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 140 g
- Breedte CE
- 175 mm
- Breedte HE
- 175 mm
- Diepte CE
- 60 mm
- Diepte HE
- 272 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976020206
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976020213
- Eiwit
- 4.8 g
- Energie (kJ)
- 2153 kJ
- Energie (kcal)
- 514 kcal
- Ready to eat
- Ja
- Geschikt voor coeliakiepatiënten: gluten < 20 ppm?
- Ja
- Hoogte CE
- 235 mm
- Hoogte HE
- 255 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- kokosmelk* (60%), kokosbloesemsuiker*, rietsuiker*, rijstmeel*, cassavemeel*, cacaomassa*
- Koolhydraten
- 64 g
- Agrarische oorsprong
- niet-EU Landbouw
- Land van laatste bewerking
- Sri Lanka (LK)
- Verpakking kunststof HE (g)
- 1 g
- Verpakking papier HE (g)
- 280 g
- Vet
- 28 g
- Waarvan suikers
- 20 g
- Waarvan verzadigd
- 26 g
- Zout
- 0.1 g
- Bruto gewicht CE
- 145.1 g
- Bruto gewicht HE
- 1151.6 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 11M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 3.2 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Kokosnoot
- Garantie minimale THT klant
- 6M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Opslag condities
- Koel en droog
- Verpakking aluminium CE (g)
- 1,9
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 13-03-2026
- Aanvullende verpakkingsinformatie
- Verpakt onder beschermende atmosfeer. Let op: vochtabsorptiezakje aanwezig, niet consumeren.
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Amaizin Organic Coco Crispy Rolls Chocolate 6x140g
Item nr. 39061
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | Amaizin |
| Omschrijving | Amaizin Organic Coco Crispy Rolls Chocolate 6x140g |
| GTIN | 08718976020213 |
| Land van laatste bewerking | Sri Lanka (LK) |
| Agrarische oorsprong | niet-EU Landbouw |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | kokosmelk* (60%), kokosbloesemsuiker*, rietsuiker*, rijstmeel*, cassavemeel*, cacaomassa* |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 2153 kJ |
| Energie (kcal) | 514 kcal |
| Vet | 28 g |
| Waarvan verzadigd | 26 g |
| Koolhydraten | 64 g |
| Waarvan suikers | 20 g |
| Eiwit | 4.8 g |
| Zout | 0.1 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976020206 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976020213 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 0.84 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 140 g |
| Bruto gewicht HE | 1151.6 g |
| Hoogte HE | 255 mm |
| Breedte HE | 175 mm |
| Diepte HE | 272 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 1 g |
| Verpakking papier HE (g) | 280 g |
| Bruto gewicht CE | 145.1 g |
| Hoogte CE | 235 mm |
| Breedte CE | 175 mm |
| Diepte CE | 60 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 3.2 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Kokosnoot |
Omschrijving
De nieuwste toevoeging aan het Amaizin-assortiment: een lichte en knapperige zoete snack gemaakt met biologische kokosmelk en cacoa massa uit Sri Lanka. Deze rolletjes hebben een unieke en verrassend knapperige textuur, en zijn volledig vegan en glutenvrij.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)