Amaizin Organic Tortilla rolls Tomato 14x100g
Item nr. 39070
Dit is echt een andere tortilla chip. Behalve heerlijke krokant en licht gekruid met tomatensmaak, is deze chip gekruld. Hoe leuk is dat! En geloof ons, dat maakt het dippen extra makkelijk.
Specificaties
- Merk
- Amaizin
- Variatie
- Tortilla Chips
- GTIN
- 08717496903730
- Aantal per verpakking
- 14
- Netto gewicht bulk (KG)
- 1.4 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 100 g
- Breedte CE
- 180 mm
- Breedte HE
- 295 mm
- Diepte CE
- 50 mm
- Diepte HE
- 392 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8717496903716
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496903730
- Eiwit
- 6 g
- Energie (kJ)
- 2099 kJ
- Energie (kcal)
- 502 kcal
- Ready to eat
- Ja
- Geschikt voor coeliakiepatiënten: gluten < 20 ppm?
- Ja
- Hoogte CE
- 190 mm
- Hoogte HE
- 200 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- maïsbloem* (70%), zonnebloemolie*, tomaat* (1,4%), suiker*, zout, ui*, paprika*, knoflook*, zwarte peper*, paprika extract*, chili*
- Koolhydraten
- 59 g
- Agrarische oorsprong
- EU/niet-EU Landbouw
- Land van laatste bewerking
- België (BE)
- Verpakking kunststof HE (g)
- 1 g
- Verpakking papier HE (g)
- 280 g
- Vet
- 26 g
- Waarvan suikers
- 2 g
- Waarvan verzadigd
- 2.6 g
- Zout
- 1.3 g
- Bruto gewicht CE
- 105 g
- Bruto gewicht HE
- 1751 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 8M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 5 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Garantie minimale THT klant
- 3M
- Ingrediënten 2
- Zwarte peper*, Paprika-extract*, Chili*
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Soja
- Opslag condities
- Koel en droog
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 13-03-2026
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Amaizin Organic Tortilla rolls Tomato 14x100g
Item nr. 39070
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | Amaizin |
| Omschrijving | Amaizin Organic Tortilla rolls Tomato 14x100g |
| GTIN | 08717496903730 |
| Land van laatste bewerking | België (BE) |
| Agrarische oorsprong | EU/niet-EU Landbouw |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | maïsbloem* (70%), zonnebloemolie*, tomaat* (1,4%), suiker*, zout, ui*, paprika*, knoflook*, zwarte peper*, paprika extract*, chili* |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 2099 kJ |
| Energie (kcal) | 502 kcal |
| Vet | 26 g |
| Waarvan verzadigd | 2.6 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| Waarvan suikers | 2 g |
| Eiwit | 6 g |
| Zout | 1.3 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8717496903716 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496903730 |
| Aantal per verpakking | 14 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 1.4 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 100 g |
| Bruto gewicht HE | 1751 g |
| Hoogte HE | 200 mm |
| Breedte HE | 295 mm |
| Diepte HE | 392 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 1 g |
| Verpakking papier HE (g) | 280 g |
| Bruto gewicht CE | 105 g |
| Hoogte CE | 190 mm |
| Breedte CE | 180 mm |
| Diepte CE | 50 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 5 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Dit is echt een andere tortilla chip. Behalve heerlijke krokant en licht gekruid met tomatensmaak, is deze chip gekruld. Hoe leuk is dat! En geloof ons, dat maakt het dippen extra makkelijk.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)